Bosto - nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe

Nowoczesne i funkcjonalne biuro

Masz pytanie? Zadzwoń: +48 501 754 154

Oferta » Meble pracownicze

Lino

Blaty biurek wykonane są z płyty melaminowej gr. 25 mm wykończonej doklejką ABS gr. 2 mm w kolorze płyty.

Podstawa biurek jest metalowa. Nogi biurek wykonane są z profili o przekroju owalnym, a kształtem przypominają odwróconą literę T. Konstrukcja nóg pozwala przeprowadzić okablowanie w kierunku pionowym, a belka łącząca nogi umożliwia transport kabli w kierunku poziomym. W blacie biurka umieszczone są dwie przelotki ( w standardzie w kolorze czarnym ), które umożliwiają poprowadzenie okablowania na powierzchnię blatu roboczego. Nogi biurek wyposażone są w stopki do regulacji poziomu. (zakres regulacji 2 cm). Wysokość standardowa biurek Lino to 72,5 cm. Stelaże wykonywane są w dwóch kolorach: aluminiowy Ral 9006 i grafitowy.

Do biurek jest możliwość zamocowania panela płytowego wykonanego z płyty gr. 18 mm wykończonej doklejką ABS w kolorze płyty, zamocowanego na wspornikach mocowanych do blatu biurka. Wysokość panela to 31 cm.

Istnieje również możliwość zastosowania przystawek wspartych na nogach kolumnowych o średnicy 60 mm. Blaty przystawek podobnie jak blatów biurek wykonane są z płyty gr. 25 mm wykończonej doklejką ABS w kolorze płyty. Noga kolumnowa wykonana jest z metalu i wykończona jak stelaż biurka. 

Do biurek jest także możliwość zamocowania nadstawek. Blat nadstawki wykonany jest z płyty gr. 25 mm wykończonej doklejką ABS w kolorze płyty. Stelaż nadstawki wykonany jest z metalu wykończonego jak stelaż biurka i mocowany do blatu. 

Do biurka można zamontować również przegrodę płytową wykonaną z płyty gr. 25 mm wykończonej doklejką ABS w kolorze płyty. 

System umożliwia uzupełnienie stanowiska biurowego w półkę pod klawiaturę wykonanego z tworzywa sztucznego.

Do pobrania PDF:

Katalog z bryłami


Galeria produktów